koszyk »

suma: 0.00 zł
ilość: 0 szt.


	AGD Kutno

REGULAMIN


 

1)       Informacje na temat firmy

2)       Procedura składania i realizacja zamówienia

3)       Wysyłka

4)       Płatności

5)       Gwarancja

6)       Kontakt i postępowanie reklamacyjne

7)       Informacje na temat ochrony danych osobowych

8)       Informacje dotyczące oferty

9)       Uwagi  i skargi.

10)    Rozporządzenie ogólne o ochronie danych osobowych

 

1)      Informacje na temat firmy.

 

        Sklep internetowy umieszczony pod adresem www.domer.com.pl  jest własnością i obsługiwany jest przez:

 

Nazwa firmy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DOMER” Andrzej Wypyszewski

Siedziba:

99 - 300 Kutno ul. Warszawskie Przedmieście 16

NIP:

775 – 000 – 90 – 32

 e-mail:

domer@domer.com.pl

Telefon:

(024) 254 – 35 – 19

Fax:

(0-24) 355 – 61 – 33

 Gadu-Gadu:

112 73 95


2)       Procedura składania i realizacja zamówienia.

 

Zamówienia można składać poprzez:

 

·          Sklep internetowy 

·          Pocztę elektroniczną

·          Komunikator GG

·          Telefoniczne

 

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest prawidłowe sfinalizowanie zamówienia na stronie lub złożenie go w inny dostępny sposób wraz z niezbędnymi danymi (Imię, Nazwisko, Nazwa Firmy (Faktura), NIP (Faktura), Miasto, Ulica/ nr domu/ Nr mieszkania ,Kod pocztowy, Kraj, Tel kontaktowy, e-mail)  do siedziby firmy.

 

Czas realizacji zamówienia jest sumarycznym czasem skompletowania wszystkich zakupionych towarów, uregulowaniem płatności, wystawieniem dokumentu sprzedaży (paragon lub faktura) oraz dostawy. W przypadku dostępności produktu w magazynie realizacja odbywa się zaraz po uiszczeniu opłaty w przeciągu 2 - 3 dni. Po przekazaniu towaru do spedytora uważa się zamówienie za zrealizowane.  W przypadku znacznego przedłużenia terminu realizacji zamówienia nabywca jest informowany. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.

 

3)       Wysyłka.

 

·         Poczta Polska (koszt wysyłki wg tabeli opłat).

·         Przesyłka kurierska

·         Odbiór osobisty w siedzibie firmy

·         Transport firmowy (wyłącznie dla odbiorców hurtowych)

 

4)       Płatności.

 

·         Zwykły Przelew (przedpłata)

·         Przelewy24.pl

·         Płatność przy odbiorze

·         Przelew z odroczonym terminem (wyłącznie dla stałych odbiorców hurtowych)

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejstru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

 

5)       Gwarancja.

 

·         Towary oferowane w sklepie internetowym www.domer.com.pl posiadają gwarancję producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz podzespołów elektronicznych.

 

6)       Kontakt i postępowanie reklamacyjne.

§ 1.

          Klient ma prawo z przeciągu 14 dni od dostarczenia towaru do odstąpienia od umowy bez  podania przyczyny. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy:

 

  A.       Data zgłoszenia nie odbyła się później niż  w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru.

  B.       Towar należy zwrócić w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego

  zawartością oraz z dowodem zakupu.

  C.       Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

  D.       Do towaru należy dołączyć formularz reklamacyjny. 

W przypadku nie dopełnienia, któregoś z powyższych warunków przez kupującego, oraz gdy przed zakupem kupujący został poinformowany, iż zamawiany produkt jest nie odpowiedni lub może on nie spełniać wymagań stawianych przez kupującego. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DOMER” Andrzej Wypyszewski zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia przesyłki zwrotnej lub zarzutu bezskuteczności wobec odstąpienia od umowy. W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej. Zwrot następuje tylko za towar. W przypadku odstąpienia od umowy koszty wysyłki nie będą zwracane.

Odbierając zamówiony produkt kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć. Jeżeli Kupującym jest konsument, ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest dopuszczalne tylko w przypadkach określonych w przepisach szczególnych. Rękojmia nie rozciąga się na wady Towaru, o których Kupujący wiedział, w szczególności te które zostały ujawnione w opisie Towaru.

 

§ 2.

Reklamacje Płatności przyjmowane są w formie pisemnej na adres e-mail: domer@domer.com.pl i winny zawierać: adres e-mail KLIENTA, numer Transakcji, kwotę Transakcji, nazwisko i imię właściciela konta bankowego (karty płatniczej), datę Transakcji oraz nazwę banku, na konto którego skierowana została płatność KLIENTA (w przypadku płatności kartą płatniczą - nazwa karty).

 

 

Po 90 dniach od daty powstania transakcji (przedpłaty) personel serwisu ma prawo odmówić rozpatrywania reklamacji do tej transakcji. Serwis www.domer.com.pl zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w czasie nie dłuższym niż 14 dni. Czas rozpatrzenia reklamacji może ulec wydłużeniu w przypadku koniecznosci uzyskania dodatkowych informacji od Instytujci pośredniczących.

 

7)       Informacje o ochronie danych osobowych.

 

·         Wszystkie podane przez Kupującego dane zostaną wykorzystane przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DOMER” Andrzej Wypyszewski wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

 

 

8)       Informacje dotyczące oferty.

 

·         Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

·         Wszystkie produkty oferowane przez firmę na sklepie internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

·         Przestawione zdjęcia oraz obrazki towarów mają jedynie charakter poglądowy i mogą różnić się od stanu rzeczywistego.

 

9)       Uwagi i skargi.

            ·         Wszelkie uwagi oraz skargi prosimy kierować na adres e-mail: domer@domer.com.pl.

 

10)     Rozporządzenie ogólne o ochronie danych osobowych

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za korzystanie z serwisu www.domer.com.pl

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”), Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski informuje o zasadach oraz przysługujących Pani/Panu prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
Poniższe zasady stosuje się od 25 maja 2018 roku.

Jeśli masz pytania odnośnie sposobu i zakresu przetwarzania danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski, a także przysługujących Ci uprawnieniach, prosimy o kontakt na adres: domer@domer.com.pl


 
I. Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest; Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski, ul. Warszawskie Przedmieście 16, 99-300 Kutno, NIP: 775-000-90-32, e-mail: domer@domer.com.pl

 

II. Pozyskiwanie danych osobowych

Dane otrzymujemy od Ciebie podczas zakładania konta lub w przypadku zakupów bez rejestracji podczas dokonywania transakcji.

 

III. Cele oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana danych osobowych:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski przetwarza Twoje dane osobowe na podstawie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną zawartą w związku z korzystaniem z funkcjonalności strony internetowej www.domer.com.pl, świadczenia usługi prowadzenia konta użytkownika oraz obsługi zamówień, w tym do:

 • Twoje dane osobowe są wykorzystywane przez nas także w celach marketingowych polegających na promocji naszych towarów i usług. W ramach marketingu możemy również zachęcać Cię do zapoznania się z ofertą naszych partnerów biznesowych.
 • W ramach naszej działalności marketingowej wysyłamy naszym Klientom wiadomości zawierające informacje o nowych produktach lub usługach (newsletter).
  • Podkreślamy, że otrzymanie informacji handlowych takich jak oferty czy promocje czy newsletter, ma miejsce wyłącznie w przypadku, gdy wyraziłeś odrębną zgodę na komunikację marketingową, którą można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody jest możliwe w ramach funkcjonalności Konta Klienta lub poprzez odnośnik zamieszczany w każdej wiadomości elektronicznej zawierającej komunikaty marketingowe.
  • Gromadzone przez nas dane osobowe mogą służyć nam do tworzenia tzw. profili klientów, opartych m.in. na ich zainteresowaniach, historii zakupowej oraz aktywności w ramach sklepu internetowego. Na podstawie stworzonych profili wysyłamy bardziej dostosowane komunikaty marketingowe informujące o naszych towarach.
  • Podstawą prawną przetwarzania przez nas tego rodzaju danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na prowadzeniu działań marketingowych.

Ponadto, w niektórych sytuacjach jest lub może okazać się konieczne przetwarzanie Twoich danych dla celów innych niż wskazane wyżej, a niezbędnych z uwagi na realizację prawnie uzasadnionych interesów Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Domer – Andrzej Wypyszewski.

W innych przypadkach, Twoje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody, w zakresie i celu określonym w treści zgody.


 
IV. Obowiązek podania danych osobowych
Brak podania przez Ciebie wszystkich wymaganych danych osobowych, stanowić przeszkodę do zawarcia umowy oraz świadczenia przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski usług na Twoją rzecz.  W zakresie, w jakim dane osobowe są zbierane na podstawie zgody, podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

V. Informacje o odbiorcach Pani/Pana danych osobowych
W związku z przetwarzaniem zamówienia Twoje dane osobowe mogą być udostępniane następującym odbiorcom bądź kategoriom odbiorców:

a) podmiotom będącym operatorem sklepu internetowego, prowadzonego pod dresem www.domer.com.pl; dane aktualnego operatora sklepu internetowego zamieszczane są każdorazowo w regulaminie;  

b) podmiotom uczestniczącym w procesach niezbędnych do realizacji zamówień złożonych w ramach sklepu internetowego, prowadzonego pod adresem www.domer.com.pl;

c) podmiotom wspierającym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski w jego procesach biznesowych, w tym podmiot przetwarzając dane osobowe na rzecz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski (tzw. procesorzy danych) oraz partnerom biznesowym Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski; aktualna lista podmiotów współpracujących zamieszczona jest w regulaminie sklepu internetowego;

d) organom administracji publicznej oraz podmiotom wykonującym zadania publiczne lub działającym na Klient wyraża niniejszym zgodę na dalsze powierzenie Przetwarzania Danych osobowych Klienta w ramach

usług zlecanych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski następującym podwykonawcom:

 

 • iComarch24
 • Systemy płatności online
 • Systemy marketingowe
 • Systemy pocztowe
 • Firmy spedycyjne
 • Biura rachunkowe
 • Systemy kurierskie
 • Systemy bankowe
 • Systemy administracji publicznej

e) Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski zobowiązuje się współpracować z takimi podwykonawcami, którzy zapewniają wdrożenie takich środków technicznych i organizacyjnych, aby Przetwarzanie odpowiadało wymogom RODO.

 

VI. Okresy przetwarzania danych osobowych
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do świadczenia usługi drogą elektroniczną prowadzenia konta użytkownika sklepu internetowego i obsługi zamówień.

Po upływie powyższego okresu Twoje dane mogą być nadal przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla realizacji przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w zakresie określonym w pkt III powyżej, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych po rozwiązaniu bądź wygaśnięciu umowy, do czasu wycofania tej zgody.

 

VII. Profilowanie oraz zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Profilowanie należy rozumieć jako dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na ich wykorzystaniu  w celu przygotowywania i przesłania spersonalizowanych usług/ofert, dopasowanych do Twoich potrzeb. Oferty opracowywane są na podstawie Twojej aktywności w ramach usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski. Spersonalizowane oferty przesyłane Ci będą wyłącznie jeśli wyrazisz na to odrębną zgodę.

 

VIII. Prawa osoby, której dane dotyczą
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski zapewnia, że wszystkim osobom, których danych osobowe są przetwarzane przysługują odpowiednie prawa wynikające z RODO, tj.:

a) prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;  

b) prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych;   

c) prawo do żądania usunięcia danych osobowych (tzw. „prawo do bycia zapomnianym”);  

d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;  

e) prawo do przenoszenia danych osobowych;  

f) prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;  

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski zapewnia realizację powyższych praw w zakresie wynikającym z art. 15-22 RODO. Masz możliwość zgłoszenia żądania realizacji praw, o których mowa powyżej, poprzez zgłoszenie prośby na adres domer@domer.com.pl

 

IX. Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
W zakresie, w jakim udzieliłeś zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

X. Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

XI. Przekazywanie danych osobowych do podmiotów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”) lub organizacji międzynarodowych
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski może przekazywać Twoje dane osobowe do podmiotów spoza EOG, w zakresie w jakim uwarunkowane jest to wewnętrznymi zasadami korporacyjnymi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Domer – Andrzej Wypyszewski gwarantuje, że przekazanie Twoich danych odbywa się na zasadach przewidzianych w art. 44 – 47 RODO.

Rzetelność, profesjonalizm, szybka realizacja zamówienia, a także indywidualne podejście do każdego Klienta, to główne atuty naszej firmy. W odpowiedzi na rosnące wymagania i potrzeby Klientów przygotowaliśmy naszą ofertę. Znajdziecie w niej Państwo worki do odkurzaczy, części zamienne AGD, jak również wysokiej klasy części do pralek. Oferujemy również części do odkurzaczy, elektronarzędzia i kondensatory. Konsekwentnie budujemy naszą markę i angażujemy potencjał firmy w poszerzanie i optymalizację oferty. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby w sposób wygodny i bezpieczny mogli Państwo zakupić niezbędne Wam produkty takie, jak: części zamiennie AGD, worki do odkurzaczy oraz części do pralek, oszczędzając czas i pieniądze. Duży nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów. Dbamy o to, aby dostępne u nas części zamienne AGD, części do pralek, worki do odkurzaczy i inne produkty cechowały się najwyższą jakością i niezawodnością. Nie zapominamy także o atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!